Zmieniamy torebki, zmieniamy buty, często się przebieramy i nie lubimy pokazywać się dwa razy w tej samej sukience – dlaczego więc nie zmieniać etui na telefon? Wybór pokrowców i ochraniaczy na smartfony jest tak wielki, że czasami naprawdę ciężko zdecydować się na jeden konkretny. A wybierać możemy nie tylko spośród wielu różnorodnych kolorów i wzorów, ale i pośród różnorakich rodzajów.

Elegancka skóra

Najbardziej elegancko prezentują się skórzane etui. To propozycja przede wszystkim dla pań i panów ceniących ponadczasową elegancję. Ten typ pokrowców na telefon chroni nasz sprzęt nie tylko przed zgubnymi skutkami upadków ale i w przepastnej damskiej torebce. Tego typu kabury często mogą także służyć jako stojak do smartfonów -umożliwia to ich konstrukcja.


Osoby z nieco mniej zasobnymi portfelami mogą zdecydować się na etui wykonane ze skóry ekologicznej. Te ostatnie, choć są zdecydowanie mniej trwałe, posiadają jedną zaletę – spory wybór mniej lub bardziej szalonych wzorów.

Telefon w „skarpecie”

Wsuwki i kieszonki to z kolei propozycja głównie dla pań, którym zależy na tym, aby obudowy telefonu (bo przecież to właśnie kolor smartfonu i jego kształt jest częstym czynnikiem decydującym o konkretnym zakupie) nie były niczym zasłonięte. Ten typ pokrowca zabezpieczy telefon w torebce ale, niestety, stanowi słabą ochronę przed upadkami. Do jego wad należy także nieco utrudniony dostęp – aby skorzystać z telefonu trzeba go całkowicie wyjąć z etui.

Na każdy humor

Bumpery – zarówno te silikonowe jak i gumowe to chyba najbardziej szalony i kolorowy typ pośród propozycji „ubrań” dla naszego telefonu. Tutaj producenci szaleją nie tylko z kolorami lub wzorami ale i kształtem samych pokrowców. Etui w kształcie króliczka Playboya lub ulubionego bohatera anime? Proszę bardzo – bumper w tym stylu znajdziemy bez większych kłopotów. Ten typ pokrowców kocha przede wszystkim młodzież i osoby lubiące częste zmiany i odrobinę ekstrawagancji.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.