kąpiel z pianką

Zima to okres kiedy mamy więcej czasu na wszystko. Szybko nadchodzące wieczory, pochmurna i mroźna pogoda nie zachęcają do zbytniej aktywności poza własnym domem. Zamiast więc narzekać na szybko zapadająca ciemność i niesprzyjające warunki pogodowe spróbujmy wykorzystać ten czas dla siebie. Zimowa pora to świetny moment na generalną odnowę biologiczną w domowym zaciszu. Wykorzystajmy więc ten czas jak najlepiej, tak aby wiosną zachwycić świat nowym, zadbanym i pełnym wdzięku i blasku obliczem.

Poświęćmy kilka domowych wieczorów na małe spa dla naszego całego ciała. Wybierzmy dzień kiedy nie musimy się nigdzie śpieszyć. Najlepiej jeśli będzie to moment kiedy jesteśmy w domu same – domownicy nie będą nam przeszkadzać ani krępować.

Naszą sesję odnowy biologicznej najlepiej zacząć od aromatycznej, relaksującej i długiej kąpieli. Nie żałujmy ani olejków eterycznych, ani soli do kąpieli. Włączmy relaksującą muzykę, zapalmy świece i rozkoszujmy się chwilą dla siebie.

relaksująca kąpiel

źródło: http://www.decohubs.com

Do tego dorzućmy kilka zabiegów pielęgnacyjnych – maseczka na twarz oraz na włosy, relaksująca kąpiel dla dłoni i otulająca zmysłowym zapachem warstwa odżywczego balsamu. Aby dopełnić dnia – siądźmy w puszystym szlafroku, z kieliszkiem wina w ręce i rozkoszujmy się samotnym, tak długo wyczekiwanym wieczorem – wieczorem tylko dla siebie, bez zobowiązań, bez obowiązków rodzinnych i towarzyskich. Tylko my, muzyka, książka i wino. Tak, wieczory zimowe zdecydowanie nie są złe…

upiększająca maseczka

źródło: http://www.wbht-biotech.com

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.