Moi drodzy, zbliża się już wielkimi krokami koniec roku 2014, a wraz z nim – okres wzmożonych wyprzedaży samochodów osobowych , czyli po prostu wyprzedaż rocznika 2014. Na co możemy liczyć w związku z tym? Czy warto się bliżej zainteresować?

Przede wszystkim na atrakcyjne upusty cenowe i dodatki. Także w naszym kraju tradycją już jest, że producenci samochodów właśnie pod koniec roku, zwykle w grudniu lub na przełomie grudnia i stycznia, prześcigają się w pomysłach na zdobycie klienta. Jak wygląda moim, średnio-fachowym okiem, wyprzedaż samochodów 2014? Przede wszystkim rzuca się od razu w oczy duża różnica w cenach „przed” i „po” sezonowej zmianie oferty.

Inne opcje, które oferuje nam teraz między innymi dealer Volvo, totakie udogodnienia, jak rozłożenie płatności na kilka rat – w polskich warunkach zazwyczaj bardzo cenne. Nie da się ukryć, że mało kogo stać na zakup nowego auta z wyższej półki cenowej za gotówkę.

Wielbiciele wszelkich oszczędności ucieszą się też zapewne opcją tańszego niż poza sezonem świąteczno-noworocznym montażu instalacji gazowej w nowym aucie. Inne opcje to wybór lakieru za darmo (zwykle musimy za niego płacić, choć przecież nie da się kupić auta bez lakieru). Zimowa wyprzedaż samochodów to też często możliwość wykupienia tańszego ubezpieczenia lub zakup kompletu opon zimowych za symboliczną złotówkę. Tak naprawdę możliwości jest wiele, a najlepiej poszukać ich w sieci pod hasłem wyprzedaż rocznika. Na przykład dla Skody (kolejna dobra, klasyczna już marka aut klasy średniej i wyższej) takie podsumowanie różnego typu upustów i ofert jest tutaj: http://www.skoda-auto.pl/oferta/promocje/wyprzedaz-rocznika-201.

 

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.