Urlop już za pasem a ty nadal szukasz pomysłu na jego spędzenie? A może po prostu szukasz okazji na poznanie większej ilości zakręconych na twoim ulubionym hobby zapaleńców? Dla tych wszystkich, którzy lubią spędzać sezon urlopowy aktywnie, poznawać nowych ludzi i przy okazji zdobywać nowe umiejętności i wiedzę doskonale nadają się wszelkiego rodzaju warsztaty, zjazdy i konwenty.

Lato z aparatem

Warsztaty fotograficzne to propozycja dla tych osób, które pragną nauczyć się zasad profesjonalnej fotografii lub, zwyczajnie, podszlifować swoje fotograficzne umiejętności. Wybór tego typu warsztatów jest naprawdę bogaty. W zależności od dziedziny fotografii, która nas interesuje wybierać możemy spośród warsztatów z fotografii portretowej, fotografii nocnej, krajobrazowej, fotografii kulinarnej a nawet fotografii psów. Znajda się także zajęcia dla naszych milusińskich – kto wie, może uda się w nich zaszczepić fotograficznego bakcyla?

Mistrzowie gotowania

Wakacyjna nauka gotowania? A czemuż by nie! Warsztaty kulinarne to świetna propozycja nie tylko dla tych, którzy są z kuchnią na bakier, ale również dla wszystkich tych, którzy chcą poznać nowe przepisy lub poobserwować mistrzów gotowania w akcji. Na tego typu warsztatach nie tylko poznamy tajniki naszej polskiej kuchni, nauczymy się skomplikowanych wypieków ale także nauczymy się sporządzać sushi, poznamy smaki kuchni arabskiej i zaznajomimy z owocami morza.

Czas się zmęczyć

Sportowy obóz brzmi jak koszmar z lat dzieciństwa. W wersji dla dorosłych jest to jednak nic innego jak aktywny wypoczynek – rowerowa wyprawa w gronie kolarzy z całego kraju, wspólne zdobywania tatrzańskich lub alpejskich szczytów lub rejs po Bałtyku, to propozycje dla osób, które kochają ruch i sport.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.