używane samochody

Nie ukrywajmy każdy kierowca marzy o nie śmiganej nówce prosto z fabrycznej taśmy produkcyjnej. Zapach świeżości, skóry, gumy i lśniąca czystością tapicerka to jednak dla wielu marzenia spoza zasięgu możliwości – najczęściej i przede wszystkim – finansowych. Dla tych wszystkich pozostaje jedna droga wejścia w posiadanie własnych czterech kółek – zakup samochodu używanego

Nie tylko cena.

Kupno używanego „wózka” to nie tylko świetny sposób, aby zaoszczędzić – to także dobra metoda, żeby wejść w posiadanie samochodu, na którego kupno stać zazwyczaj tylko elity tego Świata – na szeroko rozumianym rynku wtórnym kupić bowiem możemy nie tylko używane VW Tiguan ale także i nieco bardziej kolekcjonerskie egzemplarze.

vw Tiguan

Na portalach z używany samochodami bez trudu kupimy używane VW Tiguan w dobrym stanie

Niższe koszty

Wbrew pozorom kupno używanego samochodu ma swoje zalety. Przede wszystkim ta najbardziej oczywista – cena. Ceny samochodów używanych są zdecydowanie bardziej przychylne portfelowi przeciętnego Polaka niż te obowiązujące w salonach dealerów. Do korzyści finansowych zaliczyć też spokojnie można kwotę ubezpieczenia – mniejsza wartość samochodu automatycznie obniża haracz jaki musimy zapłacić naszemu agentowi ubezpieczeniowemu.

Perełki na giełdzie

Dla kolekcjonerów i wielbicieli konkretnych modeli lub wersji nie bez znaczenia jest także to, że na rynku używanych samochodów znaleźć mogą modele, które już dawno zostały wycofane z produkcji. Nie brakuje tutaj także prawdziwych perełek dla wielbicieli starych samochodów – Syrenki, Warszawy i Trabanty mają swoją rzeszę wielbicieli i posiadanie ich dzisiaj to prawdziwa gratka.

Syrena 104

Niegdyś kultową Syrenkę dzisiaj kupimy tylko na giełdzie

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.