Moim zdaniem to najlepsza impreza motoryzacja na świecie (no, a w każdym razie w naszej części Europy.) Nigdy jeszcze nie miałam okazji w nich na żywo uczestniczyć, ale zawsze śledzę je z zapartym tchem, jako domorosła miłośniczka wszelakiej motoryzacji. Mowa to oczywiście o Targach motoryzacyjnych we Frankfurcie.

Czemu akurat tam? To już kilkanaście lat najlepszej, niemieckiej tradycji. Targi motoryzacyjne 2014 we Frankfurcie to przede wszystkim oferta skierowana dla firm. To naturalne – w ten sposób taka impreza ma racje bytu i może w ogóle na siebie zarobić. Targi samochodowe są przede wszystkim więc tworzone z myślą o firmach zainteresowanych zaprezentowaniem własnych produktów na jednym z głównych rynków handlowych na świecie. To właśnie w tych dniach (zwykle przypada to na październik, czasem wrzesień) przez ponad tydzień setki różnych firm samochodowych, nie tylko z Niemiec, prezentuje co roku swe najnowsze modele i osiągnięcia w dziedzinie motoryzacji. Warto więc może również skorzystać z tej szansy, jeśli interesujemy się nowościami w tej branży oraz nie tylko designem, ale i szeroko pojętym bezpieczeństwem jazdy.

Więcej o targach we Frankfurcie można przeczytać między innymi tutaj. Nie jest to może impreza tania – sam „wjazd” nieco kosztuje, nie mówiąc już o noclegu i dojeździe. Z drugiej jednak strony ten, kto lubi tego typu imprezy, dobrze to rozumie.

Ja szukam towarzystwa na przyszłoroczne targi motoryzacyjne. Czasu jest jeszcze sporo – ponad pół roku, może więc ktoś się skusi?

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.