imagesWitajcie. Tym razem nie mam zamiaru wywnętrzać się ani odsłaniać przed Wami moich obaw i gustów. Mam konkretne pytanie. Potrzebuję pewnej kwoty – kilku tysięcy złotych – na mały remont mieszkania oraz prawdopodobnie na rozwijanie własnej działalności (o której tez mam zamiar tu już niebawem coś napisać). Chcę też, by właśnie pieniądze na tęże działalność były pożyczone na jak najmniejszy procent. Odpadają w tym momencie wszelkie kredyty w banku oraz pożyczanie pieniędzy po znajomych.

Wiem, że są dla mnie już teraz proste i całkiem dobre opcje – jedną z nich jest na przykład szybka pożyczka gotówkowa w formie Vivus, którą można załatwić w kilka godzin i to na bardzo atrakcyjnych warunkach. Myślę jednak nad czymś jeszcze innym – wzięciu pieniędzy pod własną działalność w taki sposób, by trzeba ich było zwracać jak najmniej, i to najlepiej dopiero po tym, gdy działalność ta zacznie mi przynosić konkretne profity.

Wiem już od kilku znajomych, że takie pożyczki są możliwe w tzw. projektach unijnych. Jednak nie na każdą działalność można (chyba?) dostać pieniądze z Unii. Nie bardzo wiem jednak jakie są tu zasady. W sieci jest niby wiele na ten temat, ale ja tego nie potrafię sama ogarnąć.

A może są jakieś inne opcje korzystanie oprocentowanych pożyczek dla osób takich jak ja, czyli w miarę jeszcze młodych, uczących się i po części pracujących, chcących założyć póki co jednoosobową działalność gospodarczą w oparciu o projekt związany głównie z działalnością w Internecie? Jeśli tak, będę jak zwykle wdzięczna za wszelkie informacje.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.