Największą zmorą i nocnym koszmarem panów jest wizja niesprawdzenia się w intymnych sytuacjach własnej sypialni. Kłopoty z erekcją to najczęstsza przyczyna kompleksów u mężczyzn, a przecież tak łatwo im zaradzić!

Sposobów jest wiele – od zadbania o zdrową i zbilansowaną dietę, poprzez sporty i ogólną poprawę tężyzny fizycznej, aż po poprawianie komfortu psychicznego i odnalezienie brakującej iskry w sypialni.

Czasami wystarczy zdrowa dieta

oraz zmiana scenerii

Właściwy nastrój też bywa pomocny

Wspomóc się można także chemią (choć ta wypada dość drogo i wymaga recepty od lekarza) lub suplementami (tutaj cenowo już o wiele bardziej korzystnie a i o dostępność łatwiej). Spośród tych pierwszych, wiadomo – króluje tutaj związek chemiczny o nazwie sildenafilum. Wśród suplementów wybrać można np. Permen Go  (opinie o Permen Go jak najbardziej zachęcają, a i cena tego specyfiku przychylna dla kieszeni). Oczywiście – konsultacja z farmaceutą i dokładne zapoznanie się z ulotką w każdym przypadku niezbędne.

Innym razem trzeba sięgnąć po suplementy
źródło: http://www.permen.pl

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!
Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.