Cztery tygodnie – dokładnie tyle dzieli nas od ulubionego święta katolików. Już 24 grudnia ludzie na całym globie zaczną obchody Świąt Bożego Narodzenia. Pora więc brać się za życzenia, zakup prezentów i…świąteczne porządki.

Aby uniknąć frustracji i zmęczenia przy świątecznym stole te ostatnie warto rozplanować już teraz. Generalne porządki rozłożone w czasie nie brzmią już tak przerażająco. Jeśli jeszcze wspomożemy się nowoczesnym sprzętem AGD, porządki wydają się być banalnie prostym, a wręcz przyjemnym, zajęciem.

Parą na brud!

W sklepie z artykułami gospodarstwa domowego warto przede wszystkim zwrócić uwagę na sprzęty wykorzystujące technologię parową. Myjki parowe działają za pomocą pary pod wysokim ciśnieniem skutecznie likwidując nie tylko brud, ale i wszelkiego rodzaju bakterie oraz drobnoustroje. Co więcej, doskonale radzi sobie bez pomocy detergentów, co czyni z niej idealne urządzenie dla alergików, rodziców małych dzieci oraz właścicieli zwierząt. Wybierać możemy pomiędzy ręcznymi myjkami, mopami parowy oraz urządzeniami wielofunkcyjnymi.

Odkurzacz odkurzaczowi nierówny

Odkurzacz – ten sprzęt znajduje się zazwyczaj w każdym domu. W większości są to jednak sprzęty wiekowe, których używanie wymaga wysiłku i, niejednokrotnie, czasu. Dobry odkurzacz to taki, który nie wymaga od nas użycia siły i zbiera bez problemu zarówno brud jak i kurz oraz sierść zwierząt – i to za pierwszym razem!

Jeśli w domu lub mieszkaniu mamy dużo dywanów warto także zainwestować w odkurzacz piorący – z nim dywany będą zawsze wyglądały jak nowe.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.