logo Forda
Forda nie trzeba nikomu przedstawiać. Wszak koncern założony w 1903 roku przez pana Henryka Forda należy do jednego z najstarszych i najbardziej znanych w branży motoryzacyjnej. Poza samochodami osobowymi jest on także producentem wysokiej klasy samochodów ciężarowych, autobusów a nawet maszyn i pojazdów rolniczych. Dodajmy, że z taśmy fabrycznej Forda zjeżdżają modele nad wyraz udane – do moich pupili należy Ford S-Max.
Ford

źródło: http://www.carbuyer.co.uk

Ford S-Max to samochód zaliczany do tzw. vanów, który po raz pierwszy zadebiutował podczas targów motoryzacyjnych odbywających się w 2006 roku w Paryżu i już w pierwszym roku swojej kariery zaliczył pierwszy sukces – pierwsze miejsce w plebiscycie na Europejski Samochód Roku.

Dla rodziny

Ten model Forda cechują przede wszystkim doskonałe właściwości jezdne, wydajność, wszechstronność oraz nieprzeciętny komfort jazdy. Napę na cztery koła, który momentalnie reaguje na wszelkie zmiany podłoża, co zapewnia idealną wręcz przyczepność samochodu, czyni z niego doskonały i bezpieczny samochód rodzinny.

Przestronne wnętrze

Także wygodny układ siedzeń przemawia na korzyść Forda S-Max. W samochodzie tym bez przeszkód zmieści się nawet 7 osób. Co więcej, wszyscy będą podróżować wygodnie i bezpiecznie. Taki komfort jazdy możliwy jest dzięki składanym siedzeniom w drugim oraz trzecim rzędzie, co umożliwia ustawianie ich w dowolnej konfiguracji – w zależności od naszych potrzeb i predyspozycji. A wszystko to za naciśnięciem jednego przycisku.

Ford S-Max

źródło: http://www.best7seatercars.co.uk

Niebo nad nami

Ale moim osobistym faworytem jest szklany, panoramiczny dach, który w razie potrzeby można łatwo zasłonić. Szyba wyposażona jest także w powłokę anty słoneczną, która odbija promieniowanie słoneczne oraz znacznie ogranicza ogrzewanie się wnętrza – dla takiego bladziocha jak ja, jest to rozwiązanie wręcz idealne.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.