para na łóżku
Seks z troskliwym partnerem, którego darzymy zaufaniem, to zazwyczaj pasmo niekończących się pozytywnych doznań fizycznych i emocjonalnych jednak z czasem do większości związków wkrada się okryta złą sławą rutyna. Podpowiem więc, jak przegnać z sypialni tego nieproszonego i jak zapobiec gościa jej rewizycie.
 1. Czasami zamiast przejść od razu „do rzeczy” warto podgrzać nieco atmosferę – odgrywanie scenek erotycznych potrafi naprawdę podgrzać atmosferę

  foreplay

  źródło: http://www.india.com

 2. Dziwne i mniej znane pozycje rodem z Kamasutry? Czemu nie – uważajcie tylko na te wymagające sprawności cyrkowego akrobaty – tych lepiej unikać…

  Filozofia miłości

  źródło: http://topyaps.com

 3. Zmieńcie otoczenie – kanapa w salonie, prysznic oraz dywan w przedpokoju też potrafią dostarczyć doznań. Upewnijcie się jednak uprzednio, że jesteście w domu sami.

  para na dywanie

  źródło: http://www.ayurvedictreatmenttips.com

 4. Erotyczne zabawki wbrew pozorom nie są tylko akcesoriami stworzonymi na potrzeby porno biznesu – jak sama nazwa wskazuje pozwalają na doskonałą zabawę seksem. Uwaga – tylko z zaufanym partnerem!

  różowe kajdanki

  źródło: http://www.huffingtonpost.ca

 5. Wspomaganie z apteki? Spokojnie – tabletki wspomagające i wydłużające erekcję są nie tylko dla „starszych panów”. Dzięki nim Wasze łóżkowe ekscesy potrwają znacznie dłużej niż zazwyczaj (znani mi mężczyźni mają doskonałe opinie o Permen King).
  Permen King
Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.