folie do oklejania samochodów

O tym jak ważna jest reklama nie trzeba przekonywać żadnego przedsiębiorcę. Nawet przy posiadaniu stałych i pewnych klientów nie należy nigdy zapominać o możliwościach jakie daje nam skutecznie przeprowadzona akcja marketingowa. Reklamy w mediach (zarówno o zasięgu ogólnopolskim jak i lokalnym), ogłoszenia w miejscu prowadzenia działalności, billboardy oraz marketing szeptany owszem przynoszą pewne korzyści, jednak, tak naprawdę, rzadko kiedy pozostają w pamięci potencjalnych klientów na dłużej.

reklama na samochodzie dostawczym

źródło; http://www.businessfleet.com

Skuteczniej z folią

O wiele bardziej skutecznie, szczególnie w przypadku mniejszych oraz lokalnych przedsiębiorstw, działają reklamy umieszczone na samochodach. Tutaj prym wiedzie oczywiście oklejanie samochodów za pomocą folii Carbon 3M. Oklejenie takie może mieć formę hasła reklamowego, nazwy formy a nawet, w przypadku większych samochodów, regularnego billboardu. Ta forma samochodowej reklamy to najczęściej wielokolorowa, przyciągająca wzrok wysokiej jakości grafika. Nic więc dziwnego, że badania dowodzą jej wysokiej skuteczności – jeden oklejony samochód przyciąga wzrok od 30 000 – 80 000 ludzi dziennie.

oklejenie 3M

źródło: http://www.signindustry.com

Na czym to polega?

Foliowanie samochodu to proces szybki stosunkowo (w porównaniu do innych form reklamy lub choćby lakierowania samochodu) niedrogi. Cena oczywiście zależy od rodzaju użytych materiałów oraz powierzchni na jakiej oklejenie ma zostać położone. Folia na masce samochodu pełni też dodatkową funkcję zabezpiecza nasz pojazd przed zarysowaniami oraz uszkodzeniami i korozją.

Do zalet oklejania należy także jego odwracalność – folię można bezinwazyjnie zdjąć w dowolnym momencie.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.