ciepły dom

Co prawda zima (na szczęście lub nieszczęście niezbyt mroźna) już za nami i możemy się cieszyć ciepłą i dosyć wczesną wiosną, ale to właśnie jest idealny moment, żeby pomyśleć o ogrzewaniu domu. Wiosna i lato to najlepsze pory roku na modernizację systemu grzewczego. Dzięki temu wraz z nadejściem jesiennych chłodów będziemy mogli cieszyć się wraz z rodziną nowoczesnym systemem grzewczym.

Nowoczesne ogrzewanie

Współczesne systemy regulacji grzewczej bardzo odbiegają od znanej nam, prymitywnej już w tym momencie, regulacji pokrętłem kaloryfera. Obecne regulatory temperatury są o wiele bardziej skomplikowane i zaawansowane technologicznie.

regulator temperatury

Współczesne regulatory mogą naprawdę wiele

Ciekawym rozwiązaniem są regulatory pogodowe. Regulatory tego typu regulują pracę kotła w zależności od warunków pogodowych i temperatury powietrza jaka panuje na zewnątrz.

Z kolei regulatory pokojowe reagują na temperaturę jaka panuje w pomieszczeniu w jakim są zamontowane. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy bez trudu utrzymywać stałą temperaturę w całym domu lub tylko w niektórych pokojach. Możliwe jest także ustawienie różnych temperatur w różnych porach dniach.

Całodzienna kontrola

Współczesne systemy i regulatory grzewcze umożliwiają nam także zdalne sterowanie temperaturą. Dzięki specjalnym aplikacjom mobilnym możemy bez trudu sprawować kontrolę nad naszym systemem ogrzewania – bez względu na miejsce, w którym się obecnie znajdujemy. Oczywiście pod warunkiem, że nasze urządzenie mobilne jest w danym momencie połączone z internetem.

aplikacja mobilna

Aplikacje mobilne umożliwią nam stałą kontrolę nad systemem ogrzewania

Dzięki takiej aplikacji możemy także na bieżąco monitorować stan pracy naszego kotła grzewczego i natychmiast jesteśmy informowani o jego ewentualnych usterkach lub awariach.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.