przyjaciele

Nie potrafię się nudzić. Zawsze znajdzie się coś ciekawego – tyle książek, filmów, blogów czeka na obejrzenie lub przeczytanie. Tyle miejsc do obejrzenia i tyle spraw do załatwienia. Moi znajomi też nie potrafią się nudzić – nigdy nie zdarzyło się jeszcze, w naszej bądź co bądź sporej grupce, abyśmy nie potrafili spędzić wspólnie czasu. Kiedy spotyka się ze sobą 10-15 osób – nie ma siły, zawsze znajdzie się coś do omówienia i coś do roboty.

Jeśli jednak Wy macie kłopot z gatunku „jak zabawić znajomych”, a nie macie ochoty na standardowy „rajd po knajpach”, spróbuję Wam podpowiedzieć coś nieco.

Gry – nie tylko dla nieletnich

Gry planszowe (i nie tylko) zawsze są świetnym pomysłem. Nie musicie inwestować w drogie planszówki, świetnie sprawdzają się także klasyki – słynne Monopoly lub Chińczyk potrafią dostarczyć niemało rozrywki. Gry karciane także dają radę – zupełnie inaczej gra się w znane gry jako osoba dorosła, a i śmiechu przy tym co niemiara.planszówki

A może jakiś film?

Wspólne oglądanie filmów też może dostarczyć ciekawej rozrywki – uwierzcie mi w dobrym towarzystwie, gdzie każdy ma nieco odmienne poczucie humoru, horror klasy B+ staje się świetną iście komediową rozrywką.

Ugotowani

gotowanieTak, gotowanie może być rozrywką. Szczególnie jeśli zabiera się za to kilka osób, kuchnia jest ciasna, a wszystkiemu towarzyszy dobre wino. Spróbujcie zorganizować „pizza party” gdzie jedna osoba robi ciasto a reszta przynosi składniki i każdy komponuje własną, czasami mocno oryginalną, potrawę.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.