Kobieca talia

Jakiś czas temu miałam kłopoty ze swoją wagą – z nadwaga konkretnie. Kto choć raz borykał się z nadmiernymi kilogramami ten wie jakie frustrujące są chwile gdy znajomi wygłaszają swoje mądre tezy w stylu:

  • „No ale zrób coś w końcu z sobą”
  • „chyba powinnaś nieco schudnąć”
  • itd., itp.
Staramy się…

Drodzy znajomi grubasów – my to naprawdę wiemy! I naprawdę staramy się coś z tym zrobić. Milion nieudanych diet, ćwiczenia, głodówki – to wszystko przerabialiśmy nie raz. Problem w tym, że każdy człowiek jest inny, na każdego działa inna dieta, inne ćwiczenia. A każda nieudana próba powoduje, że kolejne podejście do zrzucenia nadmiarowych kilogramów jest coraz trudniejsze – i dla organizmu, i dla psychiki chcącego schudnąć.

Ważaca się kobieta

Źródło: http://careergirlnetwork.com

Pomoc z apteki

Ja w pewnym momencie poczułam, że sama sobie nie poradzę. Postanowiłam zasięgnąć rady specjalistów. I choć nie do końca byłam zadowolona z diety rozpisanej mi przez dietetyka, to jest jedna rzecz przez niego polecona, która pomogła mi osiągnąć przyzwoitą wagę (choć do ideału nadal dążę). Dietetyk polecił mi mianowicie wsparcie lekowe – Calominal okazał się strzałem w dziesiątkę! Calominal zawiera substancję o nazwie chitozan. Jego magia polega na tym, że wiąże ze sobą duże ilości lipidów i razem z nimi zostaje wydalony z organizmu. Dzięki temu organizm wchłania znacznie mniej tłuszczów (i oczywiście kalorii). Calominal zmniejsza też ilość przyswajanego przez organizm cholesterolu – czysty zysk dla zdrowia.

preparat calominal

źródło: https://lekosfera.pl

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.