samochody na sprzedaż

Kiedyś już udowadniałam Wam, że kupno używanego samochodu nie tylko nie przynosi ujmy ale i posiada wiele zalet. Czy wobec tego inwestycje w nowe samochody mają w ogóle sens?

Osobiście nie znam kierowcy, który nie marzyłby o nowym samochodzie, kiedy jednak przychodzi co do czego, zawsze powstaje nieodmienne pytanie – czy to się w ogóle opłaca. Zerknijmy więc jakie mogą być korzyści płynące z inwestycji w nowy pojazd.

 • Koszty- nie ukrywajmy, nowe samochody są droższe od samochodów używanych. I to sporo. Wyższa jest jednak ich wartość użytkowa, co skutkuje także większą ceną w przypadku jego sprzedaży. Niższe są natomiast koszty utrzymania i eksploatacji.
 • Naprawy – nowe samochody zdecydowanie rzadziej się psują, a jeśli już – to tańsze są koszty ich naprawy. Jeśli lubisz grzebać w silniku, to używany samochód zapewne jest lepszym wyborem. Jeśli jednak nie – to kilka lat bezawaryjnej jazdy jest nie do przecenienia.

  zdezelowany samochód

  Kupna takie samochodu radze unikać…

 • Mniejsze spalanie – nowe samochody często zużywają mniej benzyny, jeżdżą bardziej ekologicznie i są nieco bardziej zaawansowane technologicznie.

  volvo c 30

  Volvo spisują się doskonale nawet gdy są używane
  źródło: http://all-free-download.com

 • Możliwości kredytowania – używane samochody zazwyczaj kupujemy za gotówkę. W przypadku jej braku ciężko jest wystarać się o kredyt lub pożyczkę. Z nowymi nie ma tego problemu – pożyczki udzieli nam choćby dealer samochodów.
 • Zapach nowości – bądźmy szczerzy – zapach nowiutkiej tapicerki i nowego samochodu kręci większość z nas. Działa lepiej niż jeden afrodyzjak i nakręca nas prawie tak samo jak zapach świeżego pieczywa z osiedlowej piekarni.
Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.