iphone

Na moim blogu nie mogłoby zabraknąć choć drobnego wspomnienia o wydarzeniu jakim jest dla miłośników produktów firmy Apple pojawienie się na rynku najnowszych modeli telefonów tej firmy – oczywiście mowa o iPhone 6s oraz iPhone 6s Plus (dla wielbicieli większych gabarytowo telefonów). Przypomnijmy, że polska premiera telefonów miała miejsce w tym miesiącu. Czym nas zaskoczyła firma z jabłuszkiem tym razem?

Drobna zmiana o kolosalnym znaczeniu

Funkcja 3D Touch – funkcja, o której twórcy mówią, że zmienia wszystko. Dzięki niej najnowsze jabłuszkowe telefony reagują nie tylko na dotyk ale i na siłę jego nacisku. Zmiana pozornie nieistotna i niepotrzebna, w praktyce pozwala na wywoływanie rożnych funkcji przez mocniejsze (lub słabsze) naciśniecie ikony. Dzięki temu korzystanie z telefonu jest przebiega sprawniej i o wiele szybciej niż dotychczas.

Jakość fotografii

Po raz pierwszy od paru lat zwiększona tez została liczba megapikseli w aparacie. Dodano także (w końcu) możliwość rejestracji nagrań wideo w rozdzielczości Ultra HD. Dzięki tym zabiegom, to najlepsze urządzenie do fotografowania jakie zostało przez tę firmę wyprodukowane.

Iphone

Ponadto, nowe modele wyposażono w nowszy (ponoć wydajniejszy o 80 % ) procesor – zgodnie z obietnicą producenta powinna cechować go także znaczna energooszczędność.

iPhone6s

A z kobiecego punktu widzenia? Tutaj nie bez znaczenia jest fakt wprowadzenia przez firmę nowego koloru – oczywiście różowego…

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.