Smartfonowe aplikacje znacznie ułatwiają nam życie, dostarczają rozrywki, czasami przeszkadzają lub wkurzają. W gąszczu setek powstających co miesiąc nowych aplikacji znajdują się jednak nie tylko te użyteczne lub rozrywkowe, nie brakuje bowiem aplikacji, które swoim istnieniem zaskakują – i to nie zawsze pozytywnie.

Korzyść czy przesada?

  • Hand Dryer Pro – bo przecież prawie każdy marzy o przenośnej, wirtualnej suszarce do rąk! Z tą aplikacją możemy sobie chociaż posłuchać jej dźwięku.
  • Floatey Miley Cyrus – dla jej fanów na pewno ciekawy gadżet, dzięki tej aplikacji mogą mieć własną Miley towarzysząca im na ekranach w każdym momencie (w dość dziwnych i kontrowersyjnych pozach).
  • Ethan to propozycja idealna dla osób cierpiących na niedosyt umiejących doradzić znajomych. Jeśli potrzebujecie porady, które piwo wybrać na wieczorny seans przy grillu, wirtualny Ethan na pewno pomoże podjąć decyzję.
  • Got Juice – apka z pozoru bardzo przydatna, pokazuje ona bowiem ile baterii pozostało w naszym telefonie. Sprawdzałaby się o wile bardziej, gdyby nie producenci, którzy złośliwie umieścili już tę funkcję w swoich urządzeniach.
  • Potrzebujecie zawstydzić znajomych? IFart Wam to umożliwi – nie ma bowiem nic zabawniejszego niż odgłos puszczania wiatrów dobiegający z naszego telefonu.
  • A teraz coś dla prawdziwych leniuszków – jeśli odczytanie wiadomości sprawia Wam zbyt wiele zachodu, ta aplikacja jest wprost stworzona dla Was. Mobile Secretary przeczyta ją za Was.
  • Kadencjomierz to z kolei propozycja dla wszystkich tych, którzy nie mogą się doczekać kolejnych wyborów. Z tą, jakże funkcjonalną aplikacją, będziecie dokładnie wiedzieć ile dni pozostało do końca kadencji obecnej głowy państwa.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.