Kiedyś, w zamierzchłych czasach dzieciństwa i wczesnej młodości, wydawało mi się, że Aplikacje Androidatelefon nie jest w ogóle potrzebny. Potem była pierwsza komórka – i nagle okazało się, że bez telefonu nie można wyskoczyć nawet do sklepiku pod blokiem. Potem coraz nowocześniejsze modele – za każdym razem z niepotrzebnymi udogodnieniami, bez których dzisiaj nie da się już korzystać z telefonu komórkowego. A potem…potem nadeszła era aplikacji na telefon.

Większość aplikacji, które ściągam na swój smartfon nie przechodzi próby czasu. Te nie używane staram się usuwać na bieżąco. Jestem zresztą wyjątkowo wybredna – mało która aplikacja zostaje ze mną na dłużej. Ale jest kilkoro faworytów.

Jak dojadę oraz mobileMPK

Czyli dwie aplikacje bez których już nie potrafię się poruszać po swoim mieście. Używam obu, sprawdzają się w zależności od sytuacji. „MPK” działa tam gdzie „Jak Dojadę” zawodzi i na odwrót.

CC cleaner

Niezbędnik do usuwania ciasteczek, plików tymczasowych i nagromadzonych w telefonie śmieci.

Kaspersky Internet Security

Chyba nie trzeba wyjaśniać za wiele. Program antywirusowy jest konieczny jeśli aktywnie korzystamy z naszego smartfona.

ColorNColor Noteote

Fajna i przydatna aplikacja do organizacji listy zadań. Jedyne karteczki, o których nie zapominam (zwykle robię sobie gigantyczne listy zadań i zapominam o tym)

nWalk

Czyli fajna i prosta aplikacja zastępująca nam krokomierz. Dla tych, co chcą prowadzić zdrowy tryb życia i poruszać się nieco, wręcz niezbędna.

Latarka

Mega przydatna aplikacja. Szczególnie gdy przepali się żarówka na korytarzu, a my musimy poszukać w torebce kluczy…

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.