wstrzykiwanie botoksu

Chcemy być coraz młodsi – chcemy zatrzymać w naszym wyglądzie te ulotne chwile młodości i beztroski. Wydaje nam się, że jeśli nasza twarz pozostanie młoda – nasze ciało weźmie z nie przykład.

piękna kobieta

Już nie wystarczy nam zdrowy tryb życia i kosmetyki. Coraz częściej decydujemy się prosić o ingerencję chirurgów, lekarzy i kosmetyczki. Zabiegi mające poprawić wygląd naszej skóry, wygładzić zmarszczki i zredukować „starcze” rysy twarzy stają się bardziej powszechne niż borowanie zębów. Wśród nich, niepodzielnie, króluje botox.

To właśnie botoks sprawia, że nasze rysy stają się na powrót łagodne, a zmarszczki znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Z tym, że różdżką w tym przypadku staje się igła z botuliną a wróżkę z krainy magii zastępuje lekarz.

zastrzyk z botoksu

Toksyna botulinowa pierwotnie stosowana była w leczeniu nadmiernego napięcia mięśni u dzieci. Stosowano ja także u chorych po udarze mózgu. Jej magiczne, odmładzające działanie, odkryto podczas prób leczenia zeza z jej pomocą.

Obecnie za pomocą botoksu skutecznie leczymy kurze łapki, zmarszczki na szyi oraz czole, zmarszczki „palacza” a nawet podnosimy opadające kąciki ust.

Współczesna medycyna szybko i bezboleśnie rozprawia się z pierwszymi oznakami starzenia – nie zapominajmy jednak, że tak naprawdę najważniejsze jest wiek nie naszej twarzy i ciała, ale duszy…

Więcej o botoksie można przeczytać tutaj: http://face-med.pl/toksyna-botulinowa

Źródła grafik: http://www.chirodent.com, http://ankara-botoks.com/, http://www.sagliksiteniz.com
Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.