Kobiece nogi w szpilkach

Galerie i butiki pełne są wszelkiej maści i rodzajów obuwia. Wydawałoby się, że zakup zwyczajnych, klasycznych i neutralnych szpilek nie powinno stanowić dla przeciętnej kobiety najmniejszego problemu. No cóż – pozwolę sobie podkreślić słowo „wydawałoby się”. I albo mnie jest daleko do przeciętności, albo producenci obuwia mają wyjątkowo dziwne pojęcie o kobiecych pragnieniach w zakresie obuwia. Jakby tego było mało – większość butów na obcasach jakie miałam okazję zmierzyć nadaje się tylko do wyglądania, a nie do noszenia.

Zakup klasycznego obuwia? To nie takie proste

Zakup szpilek idealnych zajął mi ponad dwa miesiące. I to nie dlatego, że w sezonie zimowym królowały głównie kozaki, czółenka na obcasach i szpilki znajdowałam bez problemu. I cóż z tego skoro większość z nich stanowiła koszmar senny projektantów.

Buty nie do noszenia

Nie wiem kto wpadł na pomysł, że kobieca noga będzie wyglądać dobrze w takim obuwiu
Źródło: aliexpress.com

A ja chciałam tylko proste i klasyczne buty! Bez żadnych udziwnień, bez fantazyjnych obcasów, bez kiczowatej faktury i przede wszystkim takie, które da się nosić.

W poszukiwaniu idealnego kopyta

Bo gdy już znalazłam buty mniej więcej odpowiadające mi swoim wyglądem, te okazywały się być wyprofilowane na stopę manekina. Nie wiem na jakiej podstawie obecni producenci produkują swoje buty ale wiem, że dobre kopyto we współczesnych butach w praktyce nie istnieje. Na szczęście nie zawiódł mnie Lasocki. Obuwie tej firmy już kilka razy w moim życiu okazało się najbardziej trafionym wyborem. Nie zawiodłam się i tym razem. Idealne cieliste szpilki, pasujące na każdą okazję i z tak genialnie wyprofilowanym kopytem, że nie tylko mogę w nich chodzić ale i bez trudu przetańczę w nich całą noc.

szpilki idealne

Szpilki idealne czyli kolejny raz Lasocki przybył z odsieczą
Źródło: http://ccc.eu/pl

Następnym razem poszukiwania zacznę od butów Lasockiego.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.