Piknik z przyjaciółmi

Okres letni i wakacyjny to czas, w którym mamy wyjątkową ochotę (a przynajmniej ja ją mam) na spotykanie się ze znajomymi, wspólne wypady za miasto i nocne eskapady po mieście. Niestety większość moich znajomych to poważni ludzie na tak zwanych „stanowiskach” i nie zawsze znajdują czas na dłuższe wypady, czy też całonocne rozrywki. Zawsze jednak udaje nam się zorganizować choć jeden letni piknik.

Pikniki to taki cudowny wynalazek, który sprawdza się zawsze. Siedzenie na kocu ukrytym pośród trawy zawsze mnie relaksuje a towarzystwo przyjaciół doskonale odciąga myśli od codziennych trosk i kłopotów.

Jeśli jeszcze dodać do tego łatwość organizacji – to czegóż więcej chcieć?

Bo tak naprawdę wystarczy wziąć kocyk, grupkę sprawdzonych przyjaciół (albo i nie – jeśli mamy ochotę pobyć sami) i iść przed siebie (a przynajmniej dopóki nie

Miejsce na piknik

Idealne miejsce na piknik

znajdziemy idealnego miejsca na rozłożenie piknikowego koca). Zatrzymać się możemy w dowolnym miejscu: miejski park, odosobniony skwer, staw czy też bulwary wiślane – tak naprawdę to liczy się towarzystwo i nasz humor.

Jeśli chcemy możemy wcześniej przygotować piknikowe przekąski. Ale pamiętajmy, że to nie one są najważniejsze – równie świetnie będziemy się bawić przy ulubionych ciastkach i przekąskach. Bądźcie ostrożni z napojami wyskokowymi! W wielu miejscowościach naszego kraju jest zakaz spożywania alkoholi w miejscach publicznych więc lepiej zostawić toasty na inną okazję.Koszyk

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.