piękne włosy

Szczerze zazdroszczę niektórym kobietom. Konkretnie, zazdroszczę tym, które bez większych problemów potrafią ułożyć sobie włosy, nie klnąc przy tym na potęgę. Ich fryzury zazwyczaj wyglądają jak ułożone ręką mistrza fryzjerskiego, żaden włosek nie śmie nawet zmienić położenia, loki wyglądają idealnie i utrzymują swój kształt a włosy pozostają w idealnym stanie przez cały dzień.

Tak wiem, że to nie tylko kwestia umiejętności manualny ale także i genów odpowiedzialnych za typ, rodzaj i kolor włosów ale i jako właścicielka wiecznej szopy na głowie i włosów, które z natury robią tylko i wyłącznie, to co chcą, nie mogę zapomnieć o wieloletniej traumie i frustracjach związanych z codzienną walką z moją strzechą.

Żałuję, że firma Rowenta nie wpadła na swój pomysł skonstruowania Rowenta Brush Activ (http://www.rowenta.pl/Pages/catalog/Hair-Care/dryers-curlers/Brush-Activ-VolumeShine-CF9320.aspx) – obyło by się zapewne bez wielu kompleksów i wielu wylanych łez.

Rowenta Activ Brush

Na szczęście w końcu odkryłam to małe cudo. Ta suszarko-lokówka wyprodukowana przez firmę Rowenta doskonale radzi sobie z moimi niepokornymi włosami. Przyznam się, że nigdy nie nabyłam umiejętności suszenia włosów na okrągłej szczotce – zawsze coś się nie udawało – a to włosy zaplatały się w szczotkę, a to źle je nawinęłam na szczotkę lub byłam zbyt niecierpliwa. Z tym urządzeniem, suszenie i układanie włosów jest dziecinnie proste. Bez większych problemów, i co najważniejsze – szybko, uzyskuję naturalną, idealnie gładką i ułożoną fryzurę. Tak naprawdę, to układanie włosów wychodzi mi teraz lepiej niż mojej fryzjerce…

idealany nieład

Idealna fryzura? Teraz to nie problem!

 

Źródła grafik: http://www.sklep2.tylda.pl, http://www.theliquidsalon.com, http://www.fashiongonerogue.com
Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.