koreańska fotka promocyjna

Opisują w poprzedniej notce moje topowe propozycje telefonów na nadchodzący rok z oczywistych względów pominęłam modele, które obecne są na rynku telefonii komórkowej już jakiś czas. Dlatego też zabrakło w moim zestawieniu mojego zeszłorocznego odkrycia i, co tu dużo, mówić – telefonicznej miłości 2016. O czym mowa? Ano o LG Stylus 2.

LG i jego Stylus

Tani a dobry

LG Stylus 2 dość często promowany jest i wymieniany jako konkurencyjny cenowo telefon dla wielbicieli sporych rozmiarowo smartfonów (czyli phabletów), idących w komplecie ze specjalnym rysikiem, z wyższych półek. Co nam w tym telefonie oferuje koreański koncern?

W pakiecie

Do ręki dostajemy telefon z przekątną ekranu 5,7 cali i jakością HD. Rysik chowany w obudowie telefonu (prawy górny róg) powleczony jest specjalną nanopowłoką, która dość pozytywnie wpłynęła na poprawę dokładności rysiku (w porównaniu z poprzednimi tego typu modelami tej firmy).

Rysik u LG

Rysiku ukryty jest w prawym górnym rogu
źródło: http://www.androidauthority.com

Dla takich jak ja

Oczywiście telefon ten jest idealnym zakupem dla osób, którym nie zależy na milionie mniej lub bardziej zbędnych (tutaj punkt widzenia zależy od osobistych predyspozycji) funkcji w telefonie, a do dyspozycji ma mniej niż kilka tysięcy złotych na zbyciu. Mnie osobiście LG Stylus 2 przekonuje – choć jak typowa kobieta mogłabym mieć coś do powiedzenia o jego stylistyce (ale mój gust w tej kwestii naprawdę ciężko jest zadowolić). Sam telefon działa sprawnie, odpukać – bezawaryjnie, nie ma też kłopotów z zawieszaniem się ekranu. Rysik sprawuje się dobrze. Słowem – telefon robi wszystko to, co robić przyzwoity telefon powinien.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.