„Jak się bawić, to się bawić – drzwi wyrzucić, okno wstawić” – mówi popularne ostatnimi czasy „przysłowie”. Tak, nadszedł karnawał, choæ zapewne podobnie jak i ja, tak wielu z was, właœśnie nadrabiających zwi¹zane z pracą i/lub nauką zaległoœści poœświąteczne, nie zauważają tego faktu.

Karnawał to jednak wciąż czas relaksu i zabaw, czy nam się to podoba, czy nie. Warto więc może choć raz w tych tygodniach udać się na jakiœ bal lub chociaż zorganizować bardziej niezobowiązującą domówkę. Nie dlatego, że tak trzeba, ale że zima to i tak czas dla wielu martwy – nijak teraz popływać, pobiegać, iœ pójść na naprawdę długi spacer. To dobry czas na kontakty i odnawianie kontaktów ze znajomymi czy rodziną.

Firma Orange wychodzi naprzeciw tym potrzebom wielu osób. Nowa promocja, czyli karnawałowe szaleństwo z Orange (http://www.orange.pl/kid,4002009278,id,4004029847,article.html) już trwa. Orange oferuje nam w jego ramach przede wszystkim tańsze rozmowy i sms-y, w tym nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, co akurat w tym „gorącym” okresie może być naprawdę przydatne. Inna okazja do złapania na dniach to miesięczny, tani pakiet 400 minut na rozmowy wykonane i odebrane w ramach tzw. roamingu (jeœśli w tym momencie macie jakieś wątpliwośćœci, podpowiem, że owszem, ciągle jeszcze obowiązuje on w niemal całej Unii).

Orange oferuje nam też – za co trzeba już jednak nieco więcej zapłacić i jeśli ktoś lubi ten typ telefonu – najnowszy model Sony Xperia za 90 złotych w abonamencie Smart Plan Multi. Osobiście wolę modele klasyczne i nie wymagające tak częstego podładowywania baterii (!!!), ale z drugiej strony Xperia to „coś”œ – jest, nawet jak dla mnie i jak na współczesne standardy, ładna, funkcjonalna i chyba dosyć odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Podsumowując, Czerwona Pomarańczka w zimowych miesiącach na tle swych konkurentów wypada bardzo dobrze. Nie żałuję też wcale, że mam numer w tej sieci.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.