Uzależniony od Internetu

Wakacje lub choćby krótka wycieczka na łonie natury, z daleka od wi-fi, hot spotów i jakiegokolwiek innego dostępu do internetu? Trzeba przyznać, że większość z nas jest przerażona słysząc taką propozycję. Brak dostępu do internetu brzmi równie abstrakcyjnie jak czarno-biały telewizor i radio z antenką. Na szczęście współczesna technologia pozwala nam na odcięcie się od globalnej sieci tylko wtedy gdy sami tego chcemy. Co za ulga…

Współczesny standard

Internet w XXI wieku jest standardem – jak pralka, kuchenka i lodówka. O dziwo ludzie prędzej zrezygnują z posiadania telewizora i kablówki niż zdecydują się na brak połączenia internetowego.

Łatwo dostępny

Modem LiveboxDlatego też oferty korzystnych połączeń internetowych, modemów wi-fi itp. spotkać możemy w asortymencie każdej telefonii (zarówno komórkowej, jak i stacjonarnej), a także każdego operatora telewizji kablowej i satelitarnej. Dzięki temu problem „jak połączyć się z internetem” nie spędza nam snu z powiek (tak – pamiętam czasy gdy nie było to takie oczywiste).

A może hot spot?

A co gdy (uchowaj Boże!) trafi w nas nieszczęście pod postacią awarii? Awarii dostępu Wifi  do Internetu, oczywiście. Zanim zaczniemy lamentować, że tragedia sprawdźmy gdzie w najbliższej okolicy jest przytulna kafejka oferująca nam połączenie z hot-spotem. Kto wie, może dzięki temu odkryjemy mega uroczą knajpkę? Spotkamy fajnych ludzi lub odnajdziemy miłość? Bo tak naprawdę – nie warto całego życia spędzać przed monitorem komputera, a znajomości ograniczać tylko do sfery wirtualnej. Świat realny jest całkiem przyjemny.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.