amerykańskie wieżowce

Wszyscy to znamy – na zdjęciach piękne, przestronne i idealnie oświetlone mieszkanie – w rzeczywistości mniej urokliwe, małe i niedoświetlone. Jakim cudem zapytacie? To magia – nie, nie – nie photoshopu. To magia fotografii deweloperskiej. To dzięki fotografom wyspecjalizowanym w tej trudnej dziedzinie fotografii budynki wyglądają bardziej nowocześnie lub bardziej stylowo (w zależności od sytuacji) a mieszkania zachęcają do natychmiastowego zamieszkania w nich. Czy łatwo jest zrobić taką fotografię? Zdecydowanie – nie!

apartament

Fotografie często zachęcają do zainteresowania się ofertą
źródło: https://www.tripadvisor.comhttps://www.tripadvisor.com

Jak sprzedać mieszkanie?

Deweloperom zazwyczaj zależy na jak najlepszym zaprezentowaniu budynku oraz poszczególnych lokali. Na wyeksponowaniu zalet i ukryciu ewentualnych mankamentów. I trudno mieć do nich o to pretensje – w końcu, jak każdy, chcą jak najlepiej i jak najszybciej sprzedać swoje produkty.
Nic więc dziwnego w tym, że robienie zdjęć dla developerów staje się ostatnio bardzo popularnym, pośród fotografów, zajęciem.

budynki mieszkalne

Dobra fotografia ukazuje najlepsze strony inwestycji
źródło: http://www.equityapartments.com

Przyciągnąć uwagę

Dobra fotografia deweloperska skutecznie przyciąga uwagę przyszłych klientów do inwestycji i zachęca do bliższego zapoznania się z ofertę dewelopera. Ten typ fotografii to nie tylko zdjęcia zakończonych już inwestycji i mieszkań na sprzedaż – to niejednokrotnie dokumentacja całego procesu budowy, dzięki temu przyszli mieszkańcy mogą śledzić powstawanie swojego przyszłego lokum.

Zaufać profesjonalistom

W tej dziedzinie fotografii liczy się doświadczenie i profesjonalizm, dlatego też jestem zwolenniczką powierzania tego typu zadań profesjonalnym firmom, których, na szczęście, nie brakuje. Przyznam, że na własne potrzeby i dla własnej satysfakcji, od czasu do czasu sama próbuję się zmierzyć z tym trudnym zagadnieniem. Satysfakcja gwarantowana, frustracja, jak nie wychodzi (a nie wychodzi często) także…

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.