Osoby planujące zakup samochodu mają w czym wybierać. Konkurencja na rynku motoryzacyjnym jest naprawdę spora, a firmy z tej branży stają na głowie, aby wygrać wyścig, w którym nagrodą jest zdobycie nowych, wiernych klientów. Szala zwycięstwa co jakiś czas przechyla się w inną stronę. Jednak niektóre marki od lat cieszą się pewnym miejscem na liście liderów. Do takich firm niewątpliwie należy koncern Forda. Dlaczego warto rozważyć zakup samochodu właśnie tej marki?

Ford – co go wyróżnia?

Ford to firma z tradycjami i bogatym doświadczeniem. Działa od roku 1903 i dzisiaj trudno wyobrazić sobie historię oraz rozwój motoryzacji bez słynnego Modelu T. Warto tutaj wspomnieć, że był to jeden z pierwszych modeli samochodów, na jaki mogli sobie pozwolić ludzie z klas niższych, o przeciętnych zarobkach. Był to prawdziwy przełom – okazało się, że auta nie są zarezerwowane jedynie dla bogaczy. A marzenia o własnym czterokołowcu mógł spełnić niemal każdy.

Ford oferuje wyjątkowo zróżnicowane modele. W jego ofercie znajdziemy zarówno hatchbacki, jak i samochody sportowe oraz pickupy. Zadowoleni będą ojcowie dużych rodzin, miłośnicy sportowych klimatów, a także użytkownicy miejskich, zatłoczonych ulic. Szczególną popularnością cieszą się ostatnio auta miejskie. Ford Ka jest jednym z najchętniej kupowanych modeli. To niezwykle praktyczne i stylowe auto. Sprawdzi się jako samochód dla początkującego, jak i zaawansowanego kierowcy.

Bezpieczeństwo to jedne z aspektów, do którego inżynierowie Forda przykładają szczególną uwagę. Liczy się tutaj zarówno bezpieczeństwo kierowcy, jak i jego pasażerów. Dlatego Ford stosuje rozwiązania mające chronić przed udziałem w ewentualnych wypadkach. B

Marka Ford dba także o zapewnienie obsługi technicznej – zarówno gwarancyjnej, jak i pogwarancyjnej. Właściciele ich samochodów mogą liczyć na pomoc autoryzowanych serwisów bez względu na wiek samochodu i czas jaki minął od jego zakupu. Fachowa pomoc techniczna jest oczywiście niezbędna. Choć Ford należy do aut, które mogą przejechać wiele kilometrów bez wizyty w warsztacie, warto co jakiś czas odwiedzić specjalistę. Mechanik szybciej odnajdzie ewentualne mankamenty i podpowie, co należy naprawić w pierwszej kolejności.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.