prezent dla chłopakaCzy dawniej wiadomo było, kiedy jest w ogóle jakiś dzień chłopaka?Ja z wczesnej młodości kojarzę głównie dzień kobiet. Dzień „faceta” pojawił się u nas jakoś w okresie przypadającym dla mnie na szkołę średnią. I z tego co pamiętam, jego termin był początkowo dosyć płynny.

Dziś oficjalnie za dzień chłopaka uznaje się 30 września. Choć można się buntować przeciwko takim nowomodnym świętom, w wielu przypadkach prezent – podobnie jak w przypadku Dnia kobiet – warto kupić. Dla kobiety wystarczy kwiatek lub w wersji droższej – perfumy. A co dla faceta?

Uważam, że nie warto bawić się w żadne męskie kosmetyki, elementy garderoby czy inne prezenty typowo kobiece. Mężczyźnie najlepiej dać w podarku męską zabawkę, i nie mam tu jedynie ma myśli chłopaków w wieku studencko-szkolnym, ale i tych starszych, całkiem starszych. Dobry prezent na dzień chłopaka to zatem wiatrówka, wysokiej klasy scyzoryk, nowy motor (no, może część do motoru), albo po prostu jazda na super motorze, na quadzie, czy na crossie.

Fajną opcją dla tych bardziej odważnych mogą być również gotowe wejściówki na loty i skoki spadochronowe czy na banji. Zwykle cena takiej atrakcji nie jest bardzo wysoka, szczególnie jeśli prezent zamówimy odpowiednio wcześniej. Należy tylko w jakiś sprytny, kobiecy sposób naprawdę się upewnić, że nasz chłopak czy mężczyzna naprawdę chce przeżyć takie doświadczenie. Stąd też lepsza może być wejściówka bardziej klasyczna, na przykład na strzelnicę. Ofert takich jest dziś w sieci całkiem dużo.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.