logo volvo

Szybkie, sportowe samochody, wielkie samochody terenowe czy też może nie do końca bezpieczne jednoślady – jakie pojazdy należą do najczęściej kupowanych na świecie? Odpowiedź jest prosta – bezpieczne, nieco zachowawcze samochody należące do tzw. autosegmentu C, słowem – sprytne, niewielkie auta kompaktowe, idealne do codziennego poruszania się po mieście.
Do wiodących modeli w segmencie aut kompaktowych należy niewątpliwie Volvo V40.

mężczyzna na tle volvo

źródło: http://www.volvocars.com

Volvo…

Dlaczego kierowcy tak chętnie wybierają V40? Przede wszystkim dlatego, że jest to Volvo. Szwedzka marka podbiła światowe rynki motoryzacji rzetelnością i jakością swoich pojazdów, wychodzeniem naprzeciw potrzebom klientów oraz, co najważniejsze, przykładaniem bardzo dużej uwagi do bezpieczeństwa zarówno podczas jazdy, jak i podczas wypadków.

Szybkość i zwinność

Volvo V40, to jak podkreśla producent w materiałach prasowych, „prawdziwy miejski sportowiec”, a więc samochód żwawy, szybki i lekki w prowadzeniu. Licznie zastosowane nowinki technologiczne pozwalają na praktycznie bezproblemowe lawirowanie w wielkomiejskim ruchu ulicznym.
Praktyczny tempomat sprawi, że nawet codzienne korki przestaną być problemem, a silnik z serii Drive-e to gwarancja niewielkiego zużycia paliw i niskiej emisji zanieczyszczeń.

wnętzre v40

źródło: http://www.volvocars.com

Szwedzkie wnętrze

V40 to także niebagatelne wnętrze – tutaj łączy się nowoczesność z tradycyjnym, szwedzkim stylem. Nie brakuje tutaj takich rozwiązań jak bezramkowe lusterko wsteczne czy też panoramiczny dach (opcjonalny), te rozwiązania są wręcz idealne dla miłośników przestrzeni i pozwalają na zwiększenie komfortu jazdy nawet w ciasnych uliczkach.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.