Lato otwiera zazwyczaj przed nami nowe możliwości. Piękna słoneczna pogoda i dłuższe dni zachęcają wręcz do próbowania nowych rzeczy, aktywnego trybu życia i eksperymentów. To bardzo dobry moment na podejmowanie wyzwań, odkopanie niezrealizowanych planów i na stworzenie letniej „bucket list”. A co znalazło się na mojej liście letnich szaleństw?
  1. Jaskrawe i jasne szminki – czyli kolory rzadko przez mnie używane. Lato to idealny moment na makijażowe eksperymenty, w letnie wieczory wiele błędów, nawet tych makijażowych, uchodzi na sucho – do zachowawczych i bezpiecznych kolorów na ustach powrócę jesienią.
  2. Piesze wędrówki podmiejskie – wstyd się przyznać ale rzadko zwiedzam swoje własne miasto. A przecież roi się tu od zabytków, parków i nieodkrytych uliczek – pora to zmienić i ruszyć na odkrywanie nowych światów!
  3. Szaleństwa w parku wodnym – bo kto powiedział, że piskliwy zjazd z najwyższej wodnej zjeżdżalni to rozrywka tylko dla dzieci?
  4. Taniec, wszędzie taniec – najlepiej do szalonej muzyki z lat młodości. Szalone, być może nawet publiczne, pląsy w rytmach Jennifer Lopez i Britney Spears to wręcz definicja letnich szaleństw.
  5. Dzień z przyjaciółką – taka mała ucieczka od codzienności. Tylko my dwie, rzeka i piknikowe przysmaki – przez jeden dzień będziemy robić „nic” – ploty, czytanie i lenistwo.
  6. Bosy spacer po łące – żeby znowu móc się poczuć beztroskim dzieckiem.
  7. Puszczanie latawca – żeby nadrobić dzieciństwo.
  8. Letnie kapelusze – bo są dziewczęce, romantyczne i, po prostu, ja lubię nosić kapelusze. A letnie kapelusze pozwalają dodatkowo na szaleństwa przy ich ozdabianiu.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.