Bądźmy szczerzy – dzień Świętego Walentego spowszedniał nam tak samo jak niegdysiejsze przedmioty pożądania – czekolada i pomarańcze. Nie budzi już dreszczyku oczekiwania, nie wywołuje przypływu romantycznych uczuć.

Dla panów to kolejny powód do stresu i problem z gatunku „jak spełnić jej wygórowane żądania”, dla pań przyczyna rozpaczy i pretekst do kłótni.

A gdyby spędzić je nietypowo? Zamiast spinać się na romantycznej kolacji, szaleć z wyszukanymi prezentami lub uszczęśliwiać partnerkę kolejnym misiem (koniecznie z walentynkowym serduszkiem) przetestujmy w ten dzień jedną z aplikacji stworzonych specjalnie dla par.

Kindu – idealna aplikacja da tyhc, którym zabrakło pomysłów na wspólne spędzanie czasu lub po prostu – czują, że przytłacza ich rutyna. W aplikacji tej znajdziemy zbiór pomysłów na wspólne spędzanie czasu. To także idealny sposób na to, żeby zasygnalizować partnerowi swoje własne, skryte, być może nieco wstydliwe, pragnienia.


Love Quotes – to aplikacja dla tych, którzy lubią zaskakiwać partnera nietuzinkowymi komplementami, romantycznymi cytatami i słodkimi słówkami. Znajdziemy w niej naprawdę sporo cytatów, powiedzeń oraz haseł, które łączy jedno – miłość. Nie brakuje w niej także memów i śmiesznych grafik.


Avocado – to specjalny komunikator stworzony z myślą o parach. Dzięki niemu stworzony z ukochaną osobą swoistego rodzaju „gorącą linię”. Aplikacja ta pozwala bowiem na rozmowy z tylko jedną, wybraną przez nas osobą.


Sex Couple Adult Game – czyli odmiana amerykańskiej zabawy „pytanie czy wyzwanie”. Ze względu na rodzaj zadań przeznaczona dla par. Sprawdzi się doskonale, gdy zależy nam na dodaniu odrobiny pikanterii do naszego związku.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.