Już dawno minęły te czasy, kiedy wystarczyło kupić telefon i już można było się cieszyć jego pełnią możliwości. Dzisiaj telefony komórkowe, a właściwie smartfony, to przede wszystkim oprogramowanie i aplikacje – oznacza to ni mniej ni więcej, ciągłą konieczność pobierania aktualizacji a dla programistów prawdziwą żyłę złota. Codziennie powstaje setka nowych aplikacji na Androida, jak się nie zgubić w tym wszystkim i znaleźć naprawdę przydatne aplikacje? Jak co roku pomaga nam w tym Google ze swoją listą najlepszych aplikacji. Oto, co znalazło się na liście Android Excellence 2018:

Beelinguapp – to ciekawa aplikacja pozwalająca na naukę języków obcych za pomocą audiobooków. Do wyboru kilka różnych języków, w tym między innymi hinduski oraz turecki. Nie jest to niestety propozycja dla całkiem początkujących – przydadzą się choć podstawy języka.

Fortune City to z kolei nietuzinkowa propozycja monitorowania naszego comiesięcznego budżetu. W tej aplikacji nie tylko zapisujemy nasze wspływy i wydatki, ale również budujemy własne miasto – dość ciekawe połączenie gry z aplikacją finansową.

Hostelworld pozwala nam na wyszukanie najtańszych opcji noclegowych na terenie całego globu. Baza noclegów w aplikacji jest naprawdę imponująca. Znajdziemy na niej nie tylko hotele, hostele i pensjonaty, ale i wszelkiego rodzaju akademiki, B&B, kwatery prywatne oraz schroniska młodzieżowe.

The Mindfullness App – to dość przyjemna aplikacja idealna dla wszystkich tych, którzy potrzebują odrobiny relaksu. Aplikacja, w krótkich kilkuminutowych sesjach, skutecznie przeprowadzi nas przez proces medytacji i pozwoli na wyrobienie nawyków i technik relaksacyjnych.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.