Od pierwszych chwil na polskim rynku, Netflix wzbudził sporo emocji. Do chwili obecnej, zdołał sobie utorować drogę do serca sporej części Polaków, nierzadko wypierając z ich domów i telewizorów tradycyjną kablówkę. I nie ma co się dziwić – Netflix to nowoczesne forma podaży filmów i seriali, mająca na względzie zabiegany tryb życia. Dzięki niemu możemy bez trudu obejrzeć, co chcemy i kiedy chcemy. Ale Netflix to także sygnowane produkcje serialowe i filmowe, z których wiele zasługuje na szczególną uwagę. Oto kilka z nich:

Irlandczyk

To tegoroczny hit tego producenta. Ta pozycja jest dość szczególna, choćby ze względu na jej długość. Zdecydowanie jednak warto poświęcić te 3,5 godziny swojego życia. Ten filmowy hit Martina Scorsese to opowieść o życiu i mafijnej karierze Franka Sheerana, irlandzkiego imigranta w Ameryce. Akcje filmu rozgrywa się w okresie 60 lat i nie brakuje w niej humoru oraz zwrotów akcji. „Irlandczyk” to produkcja, która ma zamiar stanąć w oscarowe szranki.

The Crown

To z kolei jeden z netflixowych seriali. W ofercie pojawił się już kilka lat temu i od razu zdobył sobie liczną rzeszę fanów. Od listopada możemy cieszyć się już trzecią serią tej produkcji. Co jest takiego szczególnego w kolejnej opowieści o najdłużej panującym brytyjskim władcy? Producenci serialu zadbali o doborową ekipę aktorską (która jest wymieniana co dwa sezony, aby uwidocznić upływ czasu), ciekawy scenariusz oraz idealne odtworzenie klimatu brytyjskiego establishmentu. Śledzić możemy nie tylko losy królowej Elżbiety II ale i polityczne oraz kulturowe zawirowania na jakie natrafiła Wielka Brytania podczas jej panowania.

Big Little Lies

Most znany widzom serialu Big Little Lies

To następny serial, który święci tryumfy na całym świecie. Historia kilku kobiet, których łączy przyjaźń, małomiasteczkowe plotki, dzieci w podobnym wieku oraz wiedza o popełnionym morderstwie. Reżyserzy ujawniają nam prawdę jaka kryje się za ich z pozoru idyllicznym życiem amerykańskich mam i domowych gospodyń. A wszystko to opowiedziane przez topowe aktorki – na ekranie zobaczymy między innymi Reese Witherspoon, Nicole Kidman oraz Meryl Streep.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.